Tüfad İl Hakem Kurulu El Ele

Tüfad, il hakem kurulu ile Bal Ligi , Sakarya Süper Ligi , Klasman Grupları, Sakaryaspor alt yapı antrenörleri ve Sakarya bölge hif antrenörleri ile bir araya gelinerek Ömer Faruk’un sunumuyla saha içi hakem, futbolcu, antrenör, yönetici ilişkileri ve saha içi uygulamaları, yorumları anlatıldı. Soru – cevap şeklinde sorunlar dile getirildi. Neticede iyinet hoşgörünün her zorluğu aşabileceği ortak sonuç olarak belirtildi. Maçlarda tüm antrenörlerin Teknik Direktör hariç eşofman giymelerinin zorunlu olduğu belirtildi. 2011 – 2012 sezonun hayırlı olması temennileri ile toplantıya son verildi.

Toplantıya Tüfad Başkanı Tamer İlaçan, Genel Sekreter Alaattin Konuklar, 2.Başkan Kemal Ateşli, Tuncay Pamuklar, İl hakem kurulu başkanı Mehmet Alemdar, İl hakem kurulu üyesi İsmail Demirtaş, Klasman hakemlerimizden Ömer Faruk Yeşil, Hif antrenörlerimiz Adem Tandoğan, Serhat Sütlü, Antrenörlerimizden Ahmet Akkuş, Fevzi Çapkınlar, İbrahim Altuntaş, Yakup Aynacı, Şaban Çolak, Remzi Kolat, Ferhat Tetik, Muharrem Dardağan, İrfan Dal, Tevfik Tetik, Recai Turan, Murat Özgen, Blerim Mula, Yusuf Özgür Reisoğlu, M.Metin Kaya, Ertugan Özkan, Çoşkun Bakan klüpleri adına toplantıya katılmışlardır.

Bu toplantıya destek veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e, Erenlerspor Başkanı Tacettin Öztürk’e ve Erenlerspor Koordinatörü Şaban Çolak’a teşekkür ediyoruz.