Spor Kamuoyunun Dikkatine!

SPOR KAMUOYUNUN DİKKATİNE

TÜFAD SAKARYA ŞUBESİ OLARAK;

11 Pro Lisans – 31 UEFA A Lisans – 87 UEFA Lisans – 8 TFF A Lisans – 83 TFF B Lisans – 233 TFF C Lisans – 11 Profesyonel Kaleci Lisans – 6 Amatör Kaleci Lisansı;

Antrenör üyelerimizle Sakarya’nın ve Türkiye’nin her yerinde, her şartlarda çalışan ve çalışmaya hazır 469 üyemiz ile futbol takımlarının, futbol topunun, gençlerin ve çocukların olduğu her yerde futbolun hizmetindeyiz.

Biz antrenörler yeri geldiğinde zaman özellikle amatör kümelerde takım malzemecesi, şoförü, sekreteri kısacası o takımın maça gidebilmesi için her görevi başarı ile yapan, futbolcuyu arayıp bulan, takımlarına kazandıran ama emeğinin karşılığını asla alamayan futbolun gerçek emekçileriyiz.

Futbolun gerçek emekçileri olarak yaz,kış, kar, yağmur, çamur demeden her türlü şartlarda görev yapmaya devam ediyoruz.

TÜFAD olarak antrenörlerimizin eğitimleri için, kendilerini yenilemeleri adına her yıl düzenli olarak seminerler düzenleyerek gelişimlerine katkı sağlamaktayız.

Tüm antrenör arkadaşlarımıza güncel bilgileri kitap, cd, dvd görsel ve yazılı olarak hiçbir ücret almadan ücretsiz verilmektedir. Sadece bu yıl 6-9 yaş, 9-13 yaş Futbolda Performans Gelişimi, Futbolda Yaş Grupları eğitim kitapları verilmiştir.

Bu nedenle hiç kimsenin özellikle bizim olmadığımız ortamlarda sözlü, yaızlı amacını aşan beyanları, konuşmaları bizim futbol adına çalışma arzumuzu, isteğimizi engelleyemez.

Tamer İlaçan

Tüfad Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Adına

Başkan