DİKKAT ÖNEMLE DUYURULUR!

Zorunlu bölgesel futbol antrenörleri gelişim semineri 18 Haziran 2012 Pazartesi günü Sabah Saat:09.00 ‘da Akm Salonunda yapılacaktır.

Seminere katılmak isteyenler Tc.Ziraat Bankası 29573252 nolu hesaba 120 TL yatırıp dekontu ile birlikte kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Antrenörlerimizin mağdur duruma düşmemesi için seminer tarihinden önce mutlaka kayıtlarını yaptırmaları önemle duyurulur.

Seminere UEFA-A, TFF-A, UEFA-B, TFF-B, TFF-C, AMATÖR ve KALECİ ANTRENÖRÜ lisanına sahip tüm antrenör arkadaşlarımız katılmak zorundadır. Uefa-A lisansına sahip olup Spor Toto Süper Lig’de teknik sorumluluk yapmış olan üyelerimiz bu seminerden muaftır.

“Seminere Pro Lisans,TFF Teknik Direktör ve Spor-Toto Süper ligde Teknik Sorumlu olarak çalışmış UEFA (A) lisansına sahip olanlar dışındaki tüm teknik adamların (UEFA-A, UEFA-B, TFF-A, TFF-B, TFF Grassroots-C, Kaleci Antrenörleri) katılmaları zorunludur. Bu teknik adamlar sezon içerisinde herhangi bir güncelleme veya kursa katılmış olup diploma almış olsalar dahi bu seminere katılmaları zorunlu tutulmuştur.

Seminere katılmayan teknik adamlara yine aynı talimatın 6. maddesinin 3.fıkrasına göre Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sonraki gelişim seminerine kadar çalışma izni verilmeyecektir. Alınan karar gereği herhangi bir nedenle üyesi olduğu şubeden başka bir yerde seminere katılması gerekenler, her iki şube başkanının onayından sonra üyesi bulunduğu şubenin seminer katılım ücretini, üyesi bulunduğu şubeye yatırdıktan sonra diğer şubede seminere katılabileceklerdir. Ayrıca yine alınan karar gereği TÜFAD üyesi olmayan antrenörlerden seminer katılım ücreti iki katı olarak alınacaktır. Antrenörlerimizin mağdur duruma düşmemeleri ve çalışma izni alabilmeleri için mutlaka bu seminerlere katılmaları gerekmektedir.”